Соціальна політика щодо невиліковно хворих

Скачать:

Тематичні напрямки
1. Зміст та принципи соціальної політики України та ін. держав світу щодо невиліковно хворих та членів їхніх родин і надавачів послуг.
2. Участь державних і недержавних організацій у формуванні соціальної політики щодо невиліковно хворих та членів їхніх родин і надавачів послуг.
3. Право соціального захисту невиліковно хворих та членів їхніх родин і надавачів медичних, соціальних, психологічних та ін. послуг.
4. Соціальні стандарти та якість життя невиліковно хворих.
5. Проблеми та перспективи розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні та ін. країнах світу.
6. Економічні, нормативно-правові, організаційні передумови удосконалення соціальної політики щодо невиліковно хворих.

Організатори: БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», ДП «Інститут паліативної та хоспісної медицини МОЗ України», Інститут соціальних технологій Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна», Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Захід проводиться за фінансової підтримки МБФ «Відродження».

До участі у конференції запрошуються медичні працівники й фахівці з соціальної роботи, психологи, науковці, представники органів державної та місцевої влади, громадських організацій та бізнесу, аспіранти та студенти старших курсів.

Для участі у конференції просимо Вас до 23 лютого 2012 р. надіслати на адресу оргкомітету doroha@inbox.ru, копія dzvony@yahoo.com заявку щодо участі у конференції, матеріали та відскановану квітанцію про сплату оргвнеску.

Идет обработка запроса ...
Загрузка начнется через
20 сек.
Скачать